OFERTA 2018

Lato 2018

SZANOWNI PAŃSTWO!

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek letni organizowany przez nasze biuro. Proponujemy pobyt w interesujących zakątkach kraju i Europy. Mając świadomość jak ważnym problemem jest wybór organizatora, który zapewni dziecku nie tylko bezpieczny, ale i atrakcyjny pobyt, pragniemy podać Państwu

NASZE MOCNE STRONY:

NASZE BIURO – od 20 lat specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

ZAKWATEROWANIE – gwarantujemy sprawdzone warunki pobytu i wyżywienia. Zapewniamy sprzęt do realizacji poszczególnych programów.

PROGRAM – realizujemy bogaty, urozmaicony program pobytu. Proponujemy atrakcyjny i aktywny wypoczynek.

GWARANCJE I ZAUFANIE – posiadamy zezwolenie w zakresie organizowania imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Mazowieckiego, Bankową Gwarancję Turystyczną oraz aktualne pozwolenia na prowadzenie działalności. Rodzice mają możliwość ubiegania się o sfinansowanie części kosztów w zakładzie pracy, na życzenie biuro wydaje zaświadczenia lub faktury. Swoją działalność opieramy na aktualnych wytycznych i zarządzeniach. Nasze wyjazdy oraz programy zatwierdzane są przez Kuratorium.

KADRA – zatrudniamy doświadczoną i profesjonalną kadrę pedagogiczną i instruktorską.

TRANSPORT – zapewniamy przejazd sprawdzonymi autokarami, wszystkie wyjazdy odbywają się z Płocka pod opieką pedagogów z płockich szkół.

BEZPIECZEŃSTWO – każdy uczestnik jest ubezpieczony. Zapewniamy opiekę medyczną. Podczas wyjazdu czuwa kierownik, wychowawcy, instruktorzy, ratownicy.